Ankstesnės publikacijos žiniasklaidoje

Rinkodara ir komunikacija: 2 pavojingiausi aspektai siekiant rezultato

Įtemptoje konkurencinėje aplinkoje, spaudžiant dideliam norui plačiai nuskambėti ir nustebinti potencialius klientus, kartais išeinama ir iš rašto, ir iš logikos ribų. Išvydusios visai ne tokią visuomenės reakciją į komunikacijos kampaniją, kokios laukta, įmonės atsiprašo. Dar svarbiau yra tai, ar jos iš to kažko išmoksta. Pastaruoju metu tokių prašovimų pro šalį pasitaiko neretai. Viena iš priežasčių … Skaityti toliau Rinkodara ir komunikacija: 2 pavojingiausi aspektai siekiant rezultato

Kritika darbe: kada ji naudinga, o kada laikas bėgti

Žodis gydo, žodis žeidžia. Taip ir kritika: ji gali suteikti mums galimybę tobulėti, bet gali ir sužlugdyti mūsų motyvaciją bei pasitikėjimą. Kritika iš tiesų reiškia „vertinimo meną“. Dailės, literatūros, teatro ir kitų sričių kritika yra kitų žmonių kūrybos rezultatų vertinimas remiantis tam tikrais kriterijais. O kaip yra darbinėje veikloje? Ar tai, kaip išsakome pastabas, panašu į sąmoningą ir argumentuotą vertinimą, ar į puolimą ir žeminimą? Ir kaip reaguoti į kritiką, kad gautume iš jos kuo daugiau naudos?

Pasitikėjimas darbe: kaip nenužudyti kūrybiškumo

Šiuolaikinėje darbo rinkoje didėja laisvesnių darbo formų poreikis, ir ši tendencija dar stiprės. Norėdamos sėkmingai konkuruoti dėl talentų, įmonės privalės turėti galimybę jiems pasiūlyti nuotolinį darbą arba lanksčias darbo valandas, kitų variantų. Be to, į darbo rinką įsilieja jauni žmonės, priskiriami vadinamajai Y kartai, kurie nenori dirbti pagal praėjusio amžiaus vadybos principus. Vadovus jie regi labiau kaip partnerius ar mokytojus, nei kaip asmenis, kuriems reikia paklusti nekvestionuojant jų sprendimų. Ir šiomis sąlygomis vadovams bei lyderiams iškyla nemenkas iššūkis – išbandymas pasitikėjimu.

Apie komunikaciją. Kaip susimauti 2020-aisiais

Pasitinkame ne tik naujus metus, bet ir naują dešimtmetį. Jame neabejotinai ryškės naujos visuomenės, technologijų ir komunikacijos tendencijos. Komunikacija lemia tiek įmonių, tiek asmeninį profesinį įvaizdį, dėl to svarbu aptarti, kokios tendencijos verslo komunikacijos srityje kitąmet bus aktualiausios.

Sinchronizacija: tęsiamas pasiruošimas darbui izoliuoto tinklo režimu

Atlikti dar vieni bandymai, kuriais siekiama įvertinti pasirengimą dalyvauti pirminiame Baltijos šalių elektros energetikos sistemų darbo „salos“ režimu etape.

Seime – žodžių mūšis dėl įmonių pavadinimų rašymo ne lietuvių kalba

Ūkio ministras Virginijus Sinkevičius Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto narius trečiadienio posėdyje tikino, kad įmonėms turėtų būti leidžiama registruoti pavadinimus ne tik lietuvių kalba. Jam vėl teko atremti poziciją, kad Lietuvoje įmonių pavadinimuose gali būti graikų ir lotynų kalbų žodžiai, bet angliški - kelia grėsmę lietuvių kalbai. Pavyzdžiui, „Maxima“ pavadinimas yra geras, nes - lotyniškas.

EBPO: Lietuvai kylančias ekonomines problemas būtina spręsti kompleksiškai

Spartus visuomenės senėjimas ir gausi emigracija lemia darbo jėgos sumažėjimą po 1 proc. kasmet, todėl kylančias ekonomines problemas būtina spręsti kompleksiškai, perspėjama Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) parengtoje Lietuvos ekonomikos apžvalgoje.

Psichologė Laima Bulotaitė: į sveiką gyvenseną pereinama 4 etapais

„Žmogus visuomet yra linkęs rinktis tai, kas jam yra paprasčiau, patogiau, pigiau. Tad jam turi būti paprasta, pigu ir patogu gyventi sveikai”, - įsitikinusi Vilniaus universiteto profesorė psichologė Laima Bulotaitė.

Cukraus iliuzija: produktas atrodo sveikas, bet kaip yra iš tikrųjų?

Šiandien mus pasiekia daugybė informacijos apie tai, ką turėtume valgyti ir ko derėtų vengti, bet šioje informacijos kakofonijoje dažnai lieka neaišku, ar apskritai dar galima ką nors valgyti. Viena žinia, kuri turbūt nėra paneigiama jokiuose patikimuose šaltiniuose, yra tai, kad šiuolaikinis žmogus suvartoja gerokai per daug cukraus, taip smarkiai išaugindamas daugybės ligų riziką ir savo svorį. Tad nenuostabu, kad, sužinodami vis daugiau, nuėję į parduotuvę dairomės kuo sveikiau atrodančių gaminių. Tačiau kaip tą sveikumą matuoti, ir kaip šiuo atžvilgiu reikėtų vertinti gaminių sudėtyje esantį cukrų?

Sveikuolis Saulius Urbonas: užteršę kūną prarandame tikrojo džiaugsmo pojūtį

„Pradėję sveikai gyventi, žmonės stebisi patys savimi. Jie atsikrato nereikalingo svorio balasto, geriau jaučiasi, turi daug energijos, jų akys žiba, ir viskas pradeda sektis, tvarkytis asmeniniame ir profesiniame lygyje”, - pasakoja sveikuolis, lektorius, režisierius, aktorius, verslininkas, originalių sveikatingumo sistemų ir asmenybės ugdymo metodikų autorius, svetainės SuSaulium.lt kūrėjas Saulius Urbonas.